Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
 Widokowa  MPZP  Prąd  Woda  Gaz  Narożna  - Lubomierz  -
Małopolskie Zdjęcie nr 1
 Widokowa  MPZP  Prąd  Woda  Gaz  Narożna  - Lubomierz  -
Małopolskie Zdjęcie nr 2
 Widokowa  MPZP  Prąd  Woda  Gaz  Narożna  - Lubomierz  -
Małopolskie Zdjęcie nr 3
 Widokowa  MPZP  Prąd  Woda  Gaz  Narożna  - Lubomierz  -
Małopolskie Zdjęcie nr 4
 Widokowa  MPZP  Prąd  Woda  Gaz  Narożna  - Lubomierz  -
Małopolskie Zdjęcie nr 5
 Widokowa  MPZP  Prąd  Woda  Gaz  Narożna  - Lubomierz  -
Małopolskie Zdjęcie nr 6
 Widokowa  MPZP  Prąd  Woda  Gaz  Narożna  - Lubomierz  -
Małopolskie Zdjęcie nr 7
 Widokowa  MPZP  Prąd  Woda  Gaz  Narożna  - Lubomierz  -
Małopolskie Zdjęcie nr 8
 Widokowa  MPZP  Prąd  Woda  Gaz  Narożna  - Lubomierz  -
Małopolskie Zdjęcie nr 9
 Widokowa  MPZP  Prąd  Woda  Gaz  Narożna  - Lubomierz  -
Małopolskie Zdjęcie nr 10
 Widokowa  MPZP  Prąd  Woda  Gaz  Narożna  - Lubomierz  -
Małopolskie Zdjęcie nr 11
 Widokowa  MPZP  Prąd  Woda  Gaz  Narożna  - Lubomierz  -
Małopolskie Zdjęcie nr 12
 Widokowa  MPZP  Prąd  Woda  Gaz  Narożna  - Lubomierz  -
Małopolskie Zdjęcie nr 13
 Widokowa  MPZP  Prąd  Woda  Gaz  Narożna  - Lubomierz  -
Małopolskie Zdjęcie nr 14

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Widokowa MPZP Prąd Woda Gaz Narożna - Lubomierz

Lubomierz, pow. bocheński, Małopolskie
Powierzchnia terenu: 1130 m²
107 500 zł
95,13 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Pozysk Nieruchomości
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
1130 m²
Typ działki - przeznaczenie:
  • pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną
Uzbrojenie:
  • prąd
  • woda
  • gaz
Ogrodzenie:
nie
C-Profes - wyceny 2

Opis
Działka budowlana z pięknym widokiem - Lubomierz, gmina Łapanów

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną nr 229/2 o powierzchni 11,308 ar zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Lubomierz (32-740), gmina Łapanów, powiat bocheński.

Wymiary działki: długość 50,30 m, szerokość 22,75 m

Atuty działki:

Przeznaczenie w MPZP: tereny oznaczone symbolem MN, co umożliwia zabudowę jednorodzinną.
Media: gaz w drodze, prąd i woda na sąsiedniej działce - łatwość podłączenia.
Dojazd: zapewniony poprzez prywatną drogę z udziałami.
Ukształtowanie: działka skośna, widokowa, z panoramą na okoliczne tereny zielone.
Okolica i lokalizacja:

Lubomierz to spokojna, urokliwa miejscowość w gminie Łapanów. Otoczenie to nowe budownictwo jednorodzinne w sąsiedztwie, a także piękne lasy, które zapewniają prywatność i bezpośredni kontakt z naturą. Z jednej strony gwarantuje ciszę i możliwość życia blisko natury, z drugiej - oferuje dobry dojazd do większych miast.:

Łapanów - 5 min, Bochnia - ok. 25 min, Myślenice - ok. 25 min, Kraków - ok. 40 min.