Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Na sprzedaż działka budowlana - Zawada -
lubelskie Zdjęcie nr 1
Na sprzedaż działka budowlana - Zawada -
lubelskie Zdjęcie nr 2
Na sprzedaż działka budowlana - Zawada -
lubelskie Zdjęcie nr 3
Na sprzedaż działka budowlana - Zawada -
lubelskie Zdjęcie nr 4
Na sprzedaż działka budowlana - Zawada -
lubelskie Zdjęcie nr 5
Na sprzedaż działka budowlana - Zawada -
lubelskie Zdjęcie nr 6
Na sprzedaż działka budowlana - Zawada -
lubelskie Zdjęcie nr 7

Zdjęcie działki
identyfikator działki: 061410_5.0016.81/1

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Na sprzedaż działka budowlana - Zawada

Zawada, gm. Wąwolnica, pow. puławski, lubelskie
Powierzchnia terenu: 9321 m²
299 000 zł
32,08 zł/m²

Nie kupuj działki w ciemno! Sprawdź ją przed zakupem!

Co zyskujesz z raportem o działce z najlepszedzialki.pl

Powierzchnia:
9321 m²
Ulica:
Zawada, Celejów, Rąblów
Numer działki:
81/1
Kod pocztowy:
24-160

Dowiedz się wiecej o miejscowości
Opis
Na sprzedaż unikalna działka budowlana z własnym lasem, usytuowana na malowniczym wąwozem o powierzchni 9 321 m², położona w urokliwej miejscowości Zawada w gminie Wąwolnica. To wyjątkowa oferta dla osób ceniących kontakt z naturą, spokój i możliwość tworzenia własnego azylu z dala od miejskiego zgiełku.
Lokalizacja i dostępność
Działka znajduje się w spokojnej, cichej okolicy, otoczona lasami i wąwozami, co zapewnia niepowtarzalne widoki i bezpośredni kontakt z naturą. Zaledwie 12 km od Lublina i Kazimierza Dolnego, świetnie skomunikowana, a zarazem oddalona od zgiełku miasta, stanowi idealne miejsce do wypoczynku lub zamieszkania. W pobliżu dostępne są sklepy, restauracje i punkty usługowe, co czyni tę lokalizację jeszcze bardziej atrakcyjną.