Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Działka budowlana - Wieliczka  -
Małopolskie Zdjęcie nr 1
Działka budowlana - Wieliczka  -
Małopolskie Zdjęcie nr 2
Działka budowlana - Wieliczka  -
Małopolskie Zdjęcie nr 3
Działka budowlana - Wieliczka  -
Małopolskie Zdjęcie nr 4
Działka budowlana - Wieliczka  -
Małopolskie Zdjęcie nr 5

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Działka budowlana - Wieliczka

Wieliczka, gm. Wieliczka, pow. wielicki, Małopolskie
Powierzchnia terenu: 17200 m²
1 980 000 zł
115,12 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
ACTIV
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
17200 m²
Ulica:
Wieliczka

Opis
Działka w miejscowości Grajów w pobliżu Wieliczki. Teren z ładnymi widokami na okoliczne wzniesienia i lasy.
Dojazd drogą utwardzoną .
Powierzchnia działki ponad 172 ary.
Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania o przeznaczeniu pod zabudowę jednorodzinną . Możliwość dokupienia lasu.
Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . Pośrednik odpowiedzialny: licencja 2103
Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Kontakt:
tel. zadzwoń
Wyślij pytanie
ACTIV
Biuro nieruchomości

Data dodania ogłoszenia: 2026-04-07