Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
usłgowa w pobliżu Balic - Cholerzyn  -
Małopolskie Zdjęcie nr 1
usłgowa w pobliżu Balic - Cholerzyn  -
Małopolskie Zdjęcie nr 2
usłgowa w pobliżu Balic - Cholerzyn  -
Małopolskie Zdjęcie nr 3
usłgowa w pobliżu Balic - Cholerzyn  -
Małopolskie Zdjęcie nr 4
usłgowa w pobliżu Balic - Cholerzyn  -
Małopolskie Zdjęcie nr 5
usłgowa w pobliżu Balic - Cholerzyn  -
Małopolskie Zdjęcie nr 6
usłgowa w pobliżu Balic - Cholerzyn  -
Małopolskie Zdjęcie nr 7
usłgowa w pobliżu Balic - Cholerzyn  -
Małopolskie Zdjęcie nr 8
usłgowa w pobliżu Balic - Cholerzyn  -
Małopolskie Zdjęcie nr 9
usłgowa w pobliżu Balic - Cholerzyn  -
Małopolskie Zdjęcie nr 10
usłgowa w pobliżu Balic - Cholerzyn  -
Małopolskie Zdjęcie nr 11
usłgowa w pobliżu Balic - Cholerzyn  -
Małopolskie Zdjęcie nr 12
usłgowa w pobliżu Balic - Cholerzyn  -
Małopolskie Zdjęcie nr 13
usłgowa w pobliżu Balic - Cholerzyn  -
Małopolskie Zdjęcie nr 14

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

usłgowa w pobliżu Balic - Cholerzyn

Cholerzyn, gm. Liszki, pow. krakowski, Małopolskie
Powierzchnia terenu: 1500 m²
750 000 zł
500,00 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
ACTIV
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
1500 m²

Bliskie , okolice Lotniska w Balicach .
Plan zagospodarowania z bardzo dobrymi parametrami:
60% pow. zabudowy .
14m wysokie budynki.
Działka około 15ar o przeznaczeniu produkcyjno usługowym
- budynki produkcyjne, usługowe,
- składy, bazy, magazyny,
- obiekty techniczne związane z prowadzoną działalnością,
Droga dojazdowa gminna .
Media w drodze .
cena netto
Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . Pośrednik odpowiedzialny: licencja 2103
Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Kontakt:
tel. zadzwoń
Wyślij pytanie
ACTIV
Biuro nieruchomości

Data dodania ogłoszenia: 2026-02-19