Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Działka Siedliskowa- Szpęgawa koło Tczewa - Szpęgawa  -
Pomorskie Zdjęcie nr 1
Działka Siedliskowa- Szpęgawa koło Tczewa - Szpęgawa  -
Pomorskie Zdjęcie nr 2
Działka Siedliskowa- Szpęgawa koło Tczewa - Szpęgawa  -
Pomorskie Zdjęcie nr 3
Działka Siedliskowa- Szpęgawa koło Tczewa - Szpęgawa  -
Pomorskie Zdjęcie nr 4
Działka Siedliskowa- Szpęgawa koło Tczewa - Szpęgawa  -
Pomorskie Zdjęcie nr 5
Działka Siedliskowa- Szpęgawa koło Tczewa - Szpęgawa  -
Pomorskie Zdjęcie nr 6
Działka Siedliskowa- Szpęgawa koło Tczewa - Szpęgawa  -
Pomorskie Zdjęcie nr 7
Działka Siedliskowa- Szpęgawa koło Tczewa - Szpęgawa  -
Pomorskie Zdjęcie nr 8
Działka Siedliskowa- Szpęgawa koło Tczewa - Szpęgawa  -
Pomorskie Zdjęcie nr 9

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Działka Siedliskowa- Szpęgawa koło Tczewa - Szpęgawa

Szpęgawa, pow. tczewski, Pomorskie
Powierzchnia terenu: 2786 m²
585 060 zł
210,00 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT SP. Z O. O.
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
2786 m²

Opis
 Na sprzedaż: malownicza działka budowlana w Szpęgawie - 2786 m² z możliwością podziału na 2 działki, tylko 5 km od Tczewa!

MPZP XVIII/87/2015; karta terenu 21RM: działka siedliskowa

 Oferujemy na sprzedaż działkę siedliskową o łącznej powierzchni 2800 m², położoną w spokojnej, zielonej okolicy Szpęgawy, w gminie Tczew. Działka znajduje się w malowniczej okolicy, z możliwością podziału na dwie mniejsze po ok.1400 m² każda.
Opis lokalizacji:
Działka znajduje się 5 km od Tczewa, co zapewnia doskonałe połączenie z pełną infrastrukturą miejską - szkołami, sklepami, usługami medycznymi i miejscami rozrywki.
Dla osób ceniących szybki dojazd do Trójmiasta lub innych większych miast, działka położona jest 5 km od autostrady, co umożliwia komfortowe i szybkie podróże.
Specyfikacja działki:
Powierzchnia: 2800 m² (możliwość podziału na 2 działki po ok.1400 m² każda)
Teren: płaski, co ułatwia planowanie zabudowy
Kształt: regularny, co daje dużą swobodę w aranżacji przestrzeni