Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Unikat Dolina Baryczy Działki w Sułowie - Sułów  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 1
Unikat Dolina Baryczy Działki w Sułowie - Sułów  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 2
Unikat Dolina Baryczy Działki w Sułowie - Sułów  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 3
Unikat Dolina Baryczy Działki w Sułowie - Sułów  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 4
Unikat Dolina Baryczy Działki w Sułowie - Sułów  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 5
Unikat Dolina Baryczy Działki w Sułowie - Sułów  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 6
Unikat Dolina Baryczy Działki w Sułowie - Sułów  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 7
Unikat Dolina Baryczy Działki w Sułowie - Sułów  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 8
Unikat Dolina Baryczy Działki w Sułowie - Sułów  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 9

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Unikat Dolina Baryczy Działki w Sułowie - Sułów

Sułów, pow. milicki, Dolnośląskie
Powierzchnia terenu: 1233 m²
110 970 zł
90,00 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT SP. Z O. O.
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
1233 m²

Opis
Działki w samym sercu Doliny Baryczy! Sulów

Oferujemy wyjątkowe działki w malowniczym Sułowie, zlokalizowane bezpośrednio przy urokliwej rzeczce Młynówce i zaledwie krok od słynnej rzeki Barycz. Taka lokalizacja to prawdziwy unikat na rynku nieruchomości.

To miejsce to absolutny raj na ziemi dla miłośników natury i aktywnego wypoczynku.

Dla kajakarzy: bliskość rzek sprawia, że spływy możesz zaczynać niemal z własnego podwórka.

Dla rowerzystów: tuż obok czekają dziesiątki kilometrów malowniczych ścieżek, w tym słynny szlak poprowadzony śladem dawnej kolei wąskotorowej.

Dla wędkarzy i grzybiarzy: okoliczne stawy, rzeki i gęste lasy to gwarancja relaksu, ciszy i obfitych zbiorów.

Zbuduj swój wymarzony dom lub całoroczną odskocznię w miejscu, gdzie czas płynie wolniej, powietrze jest krystalicznie czyste, a każdy dzień to nowa przygoda na łonie natury - i to wszystko zaledwie godzinę drogi od Wrocławia!

I. Informacje podstawowe:

1. Numery i powierzchnie działek: 

703/9 - 1657 m2
703/8 - 1798 m2