Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Sprzedam atrakcyjną działke o pow 3671 m w Gołaszynie pod Łukowem - Gołaszyn  -
lubelskie Zdjęcie nr 1
lubelskie Zdjęcie nr 2
lubelskie Zdjęcie nr 3
lubelskie Zdjęcie nr 4
lubelskie Zdjęcie nr 5
lubelskie Zdjęcie nr 6
lubelskie Zdjęcie nr 7

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Sprzedam atrakcyjną działke o pow 3671 m w Gołaszynie pod Łukowem - Gołaszyn

Gołaszyn, gm. Łuków, pow. łukowski, lubelskie
Powierzchnia terenu: 3671 m²
284 000 zł
77,36 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Paweł Bielecki Eden
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
3671 m²

Opis
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3671 m, położona w miejscowości Gołaszyn pod Łukowem.
Nieruchomość o numerze 95/18, ma korzystne wymiary ok. 21 m x 173 m, co daje ogromne możliwości zagospodarowania terenu zarówno pod komfortowy dom rodzinny z dużym ogrodem, jak i pod zabudowę z częścią usługową lub budynkiem gospodarczym.
Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Około 2000 m stanowi teren RM, MN, U czyli zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z możliwością prowadzenia usług, natomiast tylna część oznaczona jest jako ZN tereny zielone. Taki układ to duży atut pozwala wyraźnie oddzielić część mieszkalną od prywatnej strefy zieleni, ogrodu ze stawem, sadu i rekreacji.
To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć wygodne życie pod miastem z przestrzenią i swobodą aranżacji.
Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej w sąsiedztwie zabudowy domów jednorodzinnych, co zapewnia wygodny dojazd i spokojne, bezpieczne otoczenie.