Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Działka pod lasem z MPZP  buduj bez czekania - Nowy Kisielin  -
Lubuskie Zdjęcie nr 1
Lubuskie Zdjęcie nr 2
Lubuskie Zdjęcie nr 3
Lubuskie Zdjęcie nr 4

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Działka pod lasem z MPZP buduj bez czekania - Nowy Kisielin

Nowy Kisielin, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra, Lubuskie
Powierzchnia terenu: 969 m²
265 000 zł
273,48 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Muvon Nieruchomości
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
969 m²
Rodzaj prawa:
własność

Opis
Masz dość betonowej dżungli i skomplikowanych formalności? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 969 m², która łączy w sobie to, co najtrudniejsze do znalezienia: bezpośrednie sąsiedztwo natury oraz pełne zaplecze techniczne. To nie jest zwykła oferta – to gotowy scenariusz na Twój dom.

Dlaczego warto zainwestować właśnie tutaj?Pełna infrastruktura (All-in): Prąd, woda, gaz i kanalizacja znajdują się już w granicy działki. Unikasz stresu, formalności i ogromnych kosztów przyłączy – tutaj wszystko jest gotowe.
Budowa „od zaraz”: Teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP). Zapomnij o miesiącach czekania na warunki zabudowy. Wybierasz projekt i możesz zaczynać!
Prywatna linia lasu: Działka graniczy ze ścianą lasu, co gwarantuje, że nikt nigdy nie wybuduje się za Twoim płotem. To Twój prywatny mikroklimat i dziesiątki kilometrów tras spacerowych na wyciągnięcie ręki.