Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Działka budowlana Gdańsk Klukowo- spokojna okolica - Klukowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 1
Pomorskie Zdjęcie nr 2
Pomorskie Zdjęcie nr 3
Pomorskie Zdjęcie nr 4
Pomorskie Zdjęcie nr 5
Pomorskie Zdjęcie nr 6

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Działka budowlana Gdańsk Klukowo- spokojna okolica - Klukowo

Klukowo, pow. Gdańsk, Pomorskie
Powierzchnia terenu: 1033 m²
850 000 zł
822,85 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
1033 m²
Ulica:
Internetowa
Typ działki - przeznaczenie:
  • pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną
Uzbrojenie:
  • prąd
  • woda
  • gaz
Ogrodzenie:
nie
C-Profes - wyceny 2

Opis
DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana składająca się z 2 działek nr 266/21, oraz 234/65 o łącznej  powierzchni 1033 m² (ok 43 m x 25 m). W najbliższym sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne. Działka jest płaska w kształcie prostokątnym. 

Link do działki (Google Maps):
https://www.google.com/url?q=https://goo.gl/maps/MxFfv8Eqyir54ZRv5&sa=D&source=calendar&usd=2&usg=AOvVaw0n0cTUKNlm5OscvIMkJ3GV

MEDIA:
Przy drodze dostępne są:
- woda i gaz
- energia elektryczna, skrzynka na działce
- w bliskiej odległości ok. 30 m sieć kanalizacyjna

OKOLICA: Ulica Internetowa to spokojna, boczna ulica w Gdańsku Klukowie, która łączy się z większymi arteriami komunikacyjnymi, umożliwiając szybki dojazd do centrum Gdańska oraz innych dzielnic miasta. Bliskość Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy oraz obwodnicy Trójmiasta dodatkowo podnosi wartość tej lokalizacji.

ZAPRASZAMY PO WIĘCEJ INFORMACJI!

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów