Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Warszawa Wawer działka 1120m² na sprzedaż -
mazowieckie Zdjęcie nr 1
Warszawa Wawer działka 1120m² na sprzedaż -
mazowieckie Zdjęcie nr 2
Warszawa Wawer działka 1120m² na sprzedaż -
mazowieckie Zdjęcie nr 3
Warszawa Wawer działka 1120m² na sprzedaż -
mazowieckie Zdjęcie nr 4

Zdjęcie działki
identyfikator działki: 146514_8.1503.19

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Warszawa Wawer działka 1120m² na sprzedaż

Warszawa, gm. Warszawa, pow. Warszawa, mazowieckie
Powierzchnia terenu: 1119 m²
952 000 zł
850,76 zł/m²

Nie kupuj działki w ciemno! Sprawdź ją przed zakupem!

Co zyskujesz z raportem o działce z najlepszedzialki.pl

Powierzchnia:
1119 m²
Powierzchnia użytkowa (potencjalna)
np. PUM:
1120m m²
Rodzaj prawa:
własność
Ulica:
ulica Zagórzańska 68C
Numer działki:
19
Źródło informacji planistycznej:
studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego 
Kod pocztowy:
04-965

Dowiedz się wiecej o miejscowości
Opis
Sprzedam ładną , zadbana działkę w cichym spokojnym miejscu w pobliżu MPK. Sprzedaż bezpośrednia. Właściciel.

Kontakt:
tel. zadzwoń
Wyślij pytanie
Tomasz
Oferta prywatna