Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Działka budowlana pod lasem 1085 m2 - Solniczki  -
Podlaskie Zdjęcie nr 1
Działka budowlana pod lasem 1085 m2 - Solniczki  -
Podlaskie Zdjęcie nr 2
Działka budowlana pod lasem 1085 m2 - Solniczki  -
Podlaskie Zdjęcie nr 3
Działka budowlana pod lasem 1085 m2 - Solniczki  -
Podlaskie Zdjęcie nr 4
Działka budowlana pod lasem 1085 m2 - Solniczki  -
Podlaskie Zdjęcie nr 5
Działka budowlana pod lasem 1085 m2 - Solniczki  -
Podlaskie Zdjęcie nr 6
Działka budowlana pod lasem 1085 m2 - Solniczki  -
Podlaskie Zdjęcie nr 7
Działka budowlana pod lasem 1085 m2 - Solniczki  -
Podlaskie Zdjęcie nr 8

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Działka budowlana pod lasem 1085 m2 - Solniczki

Solniczki, pow. białostocki, Podlaskie
Powierzchnia terenu: 1085 m²
239 000 zł
220,28 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
em5 nieruchomości
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
1085 m²

Opis
Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.

Polecam Państwu 1 z 4 działek w Solniczkach koło Białegostoku. Działka położona w malowniczej okolicy przy lesie, w pobliżu nowych i budowanych domów jednorodzinnych. Jest to niewątpliwa gratka dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu - w pobliżu znajduje się wiele tras rowerowych, spacerowych, oraz miejsc do wędkowania i grzybobrania.
- powierzchnia:           1085 m2
- kształt:                      trójkąt o wymiarach 38m x 57m 69
- prąd:                         ok. przy sąsiedniej działce
- wodociąg                  ok. 360m
- kanalizacja                ok. 150m
- gazociąg                   przy sąsiedniej działce
- warunki zabudowy:   wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy do 15% powierzchni działki, max. 2 kondygnacje naziemne.
- położenie:                 teren płaski