Oferty działek na sprzedaż

rolne, rekreacyjne, pod zabudowę jedno i wielorodzinną, usługowo - handlowe, magazynowo - produkcyjne
Pełne informacje o działkach!
Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
MASŁOWO UL. ŻNIWNA - Masłowo -
Wielkopolskie Zdjęcie nr 1
MASŁOWO UL. ŻNIWNA - Masłowo -
Wielkopolskie Zdjęcie nr 2
MASŁOWO UL. ŻNIWNA - Masłowo -
Wielkopolskie Zdjęcie nr 3
MASŁOWO UL. ŻNIWNA - Masłowo -
Wielkopolskie Zdjęcie nr 4
MASŁOWO UL. ŻNIWNA - Masłowo -
Wielkopolskie Zdjęcie nr 5
MASŁOWO UL. ŻNIWNA - Masłowo -
Wielkopolskie Zdjęcie nr 6Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?MASŁOWO UL. ŻNIWNA - Masłowo

Masłowo, gm. Rawicz, pow. Rawicki, Wielkopolskie
Powierzchnia terenu: 3152 m²
630 400 zł
200,00 zł/m²

Kontakt:
tel. zadzwoń
Wyślij pytanie
Nieruchomości
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
3152 m²
Typ działki - przeznaczenie:
  • pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną
Sprawdź stawki podatku od nieruchomości
Lokalizacja
Województwo:
Wielkopolskie
Powiat:
Rawicki
Gmina:
Rawicz
Miejscowość:
Masłowo

Dowiedz się wiecej o miejscowości
Opis

TEASER INWESTYCYJNY

DOTYCZĄCY: NIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJUL. ŻNIWNA, MASŁOWO, RAWICZKW PO1R/00053292/416.06.2022r.Sporządzony przez Bank Spółdzielczy we Wschowie, ul. Daszyńskiego 19.Przedmiotem teasera jest sprzedaż nieruchomości niezabudowanej o kształcie zbliżonym do trapezu o pow. 0,3152 ha.Dla przedmiotowej nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta KW nr PO1R/00053292/4 (działka nr 1289/1 o pow. 3.152 m2) przez Sąd Rejonowy w Rawiczu Wydział Ksiąg Wieczystych.Cena brutto 630.400,00 zł1. OPIS NIERUCHOMOSCINieruchomość stanowi działkę w kształcie regularnym, zgodnie z informacją z działu II KW wynika sposób korzystania z nieruchomości BR – grunty rolne zabudowane. Powierzchnia działki wynosi 0,3152 ha. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się nieruchomości gruntowe zabudowane budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi. Nieruchomość leży bezpośrednio przy ul. Żniwnej i ma dostęp do drogi asfaltowej przez bramę od strony drogi gminnej. Na nieruchomości znajdują się pozostałości po dawnych szklarniach, które nie przedstawiają żadnej wartości rynkowej. Teren częściowo ogrodzony płotem betonowym oraz porośnięty drzewami. W pobliżu działki znajduje się infrastruktura energetyczna, wodociągowa, kanalizacja miejska, gazowa.

Otoczenie: zabudowa mieszkalna jednorodzinna, tereny inwestycyjne oraz rolne. Dojazd droga utwardzoną – bezpośredni dostęp do drogi publicznej od ul. Żniwnej.

2. LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCINieruchomość położona w Masłowie, gmina Rawicz woj. Wielkopolskie. Na terenie powiatu Rawickiego funkcjonuje dobrze rozwinięty przemysł. Niegdyś ważną gałęzią przemysłu rawickiego był przemysł odzieżowy. W pobliskich miejscowościach swoje siedziby ulokowały takie firmy jak: Fermy Drobiu Woźniak Sp. z o.o., Polski Koncern Mięsny „Duda” S.A., ZPB „Kaczmarek”. Zgromadzone w rejonie pomiędzy Gostyniem i Rawiczem pokłady węgla brunatnego uprawdopodabniają że w przyszłości może się rozwinąć w tym rejonie przemysł wydobywczy. Dodatkowo pomiary wietrzności wykonywane w gminie Rawicz potwierdziły dobre warunki do rozwoju Energetyki Odnawialnej.

Nieruchomość zlokalizowana jest w odległości 2,5 km od centrum Rawicza, oraz 3 km od wjazdu na drogę ekspresową S5 łączącą Poznań z Wrocławiem.

Położenie nieruchomości czyni ją wyjątkowo atrakcyjną zarówno z uwagi na możliwość szybkiego dojazdu do centrum miasta, jak również do jednego z głównych węzłów komunikacyjnych jakim jest droga ekspresowa S5. Jednocześnie na podkreślenie zasługuje fakt, że nieruchomość nie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie drogi. Można zatem przyjąć, że nie istnieje ryzyko odczucia przez użytkowników przedmiotowej nieruchomości negatywnych skutków związanych z podwyższona ekspozycją mieszkańców na hałas wywołany przez przejeżdżające samochody.

Osoba do kontaktu ze strony Banku:Dawid Wójcik, tel. 501 188 690, email: dawid.wojcik@bswschowa.plKontakt:

Bank Spółdzielczy we Wschowie

tel: 501 188 690

dawid.wojcik@bswschowa.pl


Kontakt:
tel. zadzwoń
Wyślij pytanie
Nieruchomości
Biuro nieruchomości


Data dodania ogłoszenia: 2024-07-05
Podobne oferty


C-profes 700-200