Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Działka nachylona z widokiem oraz WZ domu - Warzenko  -
Pomorskie Zdjęcie nr 1
Działka nachylona z widokiem oraz WZ domu - Warzenko  -
Pomorskie Zdjęcie nr 2
Działka nachylona z widokiem oraz WZ domu - Warzenko  -
Pomorskie Zdjęcie nr 3
Działka nachylona z widokiem oraz WZ domu - Warzenko  -
Pomorskie Zdjęcie nr 4
Działka nachylona z widokiem oraz WZ domu - Warzenko  -
Pomorskie Zdjęcie nr 5
Działka nachylona z widokiem oraz WZ domu - Warzenko  -
Pomorskie Zdjęcie nr 6
Działka nachylona z widokiem oraz WZ domu - Warzenko  -
Pomorskie Zdjęcie nr 7
Działka nachylona z widokiem oraz WZ domu - Warzenko  -
Pomorskie Zdjęcie nr 8
Działka nachylona z widokiem oraz WZ domu - Warzenko  -
Pomorskie Zdjęcie nr 9
Działka nachylona z widokiem oraz WZ domu - Warzenko  -
Pomorskie Zdjęcie nr 10
Działka nachylona z widokiem oraz WZ domu - Warzenko  -
Pomorskie Zdjęcie nr 11
Działka nachylona z widokiem oraz WZ domu - Warzenko  -
Pomorskie Zdjęcie nr 12
Działka nachylona z widokiem oraz WZ domu - Warzenko  -
Pomorskie Zdjęcie nr 13
Działka nachylona z widokiem oraz WZ domu - Warzenko  -
Pomorskie Zdjęcie nr 14

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Działka nachylona z widokiem oraz WZ domu - Warzenko

Warzenko, pow. kartuski, Pomorskie
Powierzchnia terenu: 1287 m²
390 000 zł
303,03 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
1287 m²

Opis
DZIAŁKA NACHYLONA Z PRZEPIĘKNYM WIDOKIEM W WARZENKU przy jeziorze TUCHOMSKIM, wydane WARUNKI ZABUDOWY

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Warzenko, przy ul. Działkowa 22 numer działki 95/13 w bliskim sąsiedztwie jeziora Tuchomskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, spokój i kontakt z naturą, a jednocześnie chcących pozostać blisko aglomeracji.

DZIAŁKA
Na sprzedaż działka o powierzchni 1287 m² położona w spokojnej, zielonej okolicy. Działka wykarczowana, gotowa do prac budowlanych.

MEDIA na granicy działki:
- prąd
- woda
- kanalizacja
- gaz

Dojazd do nieruchomości zapewnia droga gminna utwardzona płytami jumbo.

PARAMETRY WARUNKÓW ZABUDOWY
- Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
- Intensywność zabudowy : max. 0,48
- Wysokość zabudowy maks. 9,0 metrów
- dach dwuspadowy lub wielospadowy
- powierzchnia biologicznie czynna : minimum 60 %

ATUTY DZIAŁKI
• pełne uzbrojenie terenu przy granicy działki w drodze
• bliskość jeziora i lasów,
• spokojna, kameralna okolica,